-26%влевовправо
Інвертор напруги (перетворювач) автомобільний для дому 12 В — 220 В TOMMATECH 300 W 12 V + USB Blue (MS300)
- Готово до відправки
- Код: MS300
3 879 ₴
2 879 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор напруги (перетворювач) автомобільний для дому 12 В — 220 В TOMMATECH 300 W 12 V + USB Blue (MS300) - являє собою модифікований інвертор синусоїдального типу для перетворення напруги постійного струму 12 В у змінний 220 В.
Алюміній, який використовується в конструкції корпусу, забезпечує довговічність і максимальне відведення тепла.
Особливості:
- Захист від перенапруги, перевантаження й перегрівання
- Захист від короткого замикання та зворотної полярності
- Вбудований вихідний порт USB
- Модифікований синусоїдний тип вихідної хвилі підходить для більшості електронних навантажень
- Індикація низького рівня заряду акумулятора
- Аварійний сигнал низької напруги й автоматичне вимкнення
- Функція повільного старту
- Заземлення
Характеристики:
- Потужність: 300 Вт
- Пікова потужність: 600 Вт
- Кількість розеток: 1 шт.
- Діапазон напруги змінного струму: 220-240В
- Діапазон напруги: 9.5 ~ 16 В постійного струму
- USB: 5В/2.1А - 2 шт.
- Частота: 50~60 Гц ± 3
- Ефективність (пікова): ≥90%
- Робоча температура: 0 ~ 30 °C = за 100% навантаження; 40 °C = за навантаження 50%
- Змінний запобіжник: 40А х 2 шт.
- М'який старт: Так, 3 ~ 5 с
- Заземлення: Є
- Сигналізація низької напруги: 9.5 ± 0.5 В
- Споживаний струм без навантаження: ≤0.5А
- Розміри: 22 x 13.5 x 5.8 см
Комплектація:
- Інвертор Tommatech 300W
- Крокодили для під'єднання до клем акумулятора
- Кабель прикурювача постійного струму 600 мм
- Інструкція користувача
- Заводське картонне паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Струм холостого ходу | 0.5 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 70 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 2 879 ₴



