
влевовправо
USB-кабель для заряджання телефона, для передавання даних Micro USB Bavin 2.4 A 3м 480mbs Білий (CB130)
- Готово до відправки
- Код: CB130
276 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
USB-кабель для заряджання телефона, для передавання даних Micro USB Bavin 2.4 A 3 м Білий (CB130) - нпідійде для передавання даних із телефона, смартфона, планшета на комп'ютер, заряджання та ін. Має високі стандарти провідності та зручний своєю формою.
Зовнішня оболонка чудово захищає від зовнішніх впливів, кабель здатний витримувати щоденне використання без втрати цілісності та якості роботи.
Довжина аксесуара становить 3 метри, що дає змогу вільно під'єднувати ґаджети до необхідних пристроїв.
Характеристики:
- Довжина: 3 м.
- Сила тока: 2.4А Max
- Тип роз'єму: Micro USB
- Підтримка швидкого заряджання
- Підтримка передавання даних
Комплектація:
- USB кабель Bavin 3m
- Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Колір | Білий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Потужність | 12 Вт |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Призначення | Для телефону |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Тип | Кабель USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 276 ₴





