
влевовправо
Автомобільний зарядний пристрій для телефона (АЗУ) 2 USB + MicroUSB кабель Ldnio 2.1 А 10.5 W (C12)
- Готово до відправки
- Код: C12
254 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій для телефона (АЗУ) 2 USB + MicroUSB кабель Ldnio 2.1 А 10.5 W (C12)
Характеристики:
- Потужність: 10.5W
- Кількість USB: 2 шт.
- Вихідний струм: 5V/2.1А
- Живлення: Прикурювач 12-24V
- Матеріал корпусу: Пластик
Комплектація:
- Автомобільний зарядний пристрій Ldnio
- Заводська паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | LDNIO |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
- Ціна: 254 ₴




