Новинка
-40%
-40%влевовправо
Мережевий зарядний пристрій для телефона 2 x USB 2.4 A + кабель microUSB Ldnio 12 W Білий (A2203)
- Готово до відправки
- Код: A2203
499 ₴
299 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій для телефона 2 x USB 2.4 A + кабель microUSB Ldnio 12 W Білий (A2203)
Характеристики:
- Потужність: 12 Вт (Max)
- Кількість USB: 2 шт.
- Вихід: 5V/2.4A AutoID (12W AutoMax)
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Зарядний пристрій Ldnio
- MicroUSB кабель
- Фірмове паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
- Ціна: 299 ₴




