Новинка
-30%
-30%влевовправо
Нічник у розетку (Дитячий нічник) з регулюванням яскравості розумний нічник світильник світлодіодний Ldnio Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Y2
499 ₴
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник у розетку Ldnio Білий тепле жовте світло створює комфортну атмосферу, роблячи ваш дім стильним і сучасним. Цей мінімалістичний нічник найкраще підходить для спальні, вітальні, дитячої кімнати, офісу та ін. Світильник Ldnio також стане чудовим подарунком для вашої родини та друзів.
Сенсорний перемикач дає змогу плавно регулювати яскравість, щоб задовольнити всі ваші потреби. Усього одним дотиком ви можете легко відрегулювати яскравість до бажаного рівня.
Має низьке електроспоживання дорівнює, у середньому, 1 кВт. на рік.
Особливості:
- Призначений для нічного освітлення
- Інтелектуальне регулювання яскравості світіння
- Регульований м'яке світло
- Кільцевий свет на 360°
- Сенсорний перемикач
- Функція пам'яті
- Низький рівень енерговитрат
- Компактний розмір
- Вилка міжнародного стандарту ЄС
- Вогнестійкий матеріал без специфічного запаху
Характеристики:
- Потужність: 0.5 Вт
- Колірна температура: 3500К
- Живлення: Мережа 100-240В, 50-60Гц, 0.1А Max
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 3500K |
| Джерело живлення | Електрика |
- Ціна: 349 ₴











