-36%влевовправо
Нічник настільний із бездротовим заряджанням з регулюванням яскравості світильник світлодіодний RGB Ldnio Y3 Білий
- Готово до відправки
- Код: Y3
1 399 ₴
899 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник настільний із бездротовим заряджанням з регулюванням яскравості світильник світлодіодний RGB Ldnio Y3 Білий Цей вишуканий предмет не тільки є чудовим джерелом м'якого та приємного освітлення, але й забезпечує зручну можливість заряджання ваших пристроїв без потреби використання дротів.
Створіть унікальну атмосферу у своєму просторі, вибравши колірну гаму, яка відбиває ваш настрій. Цей настільний нічник стане невіддільним елементом вашого домашнього інтер'єру, що надає неповторного шарму та затишок вашому простору.
Особливості:
- Бездротове заряджання. Швидка бездротова зарядка 15 Вт, інтелектуальна відповідність кращому струму
- Чотири рівні яскравості. Відрегулюйте яскравість на свій розсуд, підходить для різних сценаріїв
- Кольорові вогні RGB. Різнобарвні вогні вздовж цієї послідовності [R-RG-GB-BG-BR-R]
- Мультизахист. 6 багаторівневий захист, пройдені сертифікації з безпеки
Характеристики:
- Вхід: 5V/3A 9V/2.2A 12V/1.67A
- Потужність бездротової зарядки: 15W MAX
- Потужність нічника: 0.6W (10x0.2W LED)
- Матеріали: ABS+PC+Силикон
- Вага: 320 г
Комплектація
- Нічник 2в1 Ldnio
- Кабель USB-A to USB-C 1 метр
- Заводське кольорове картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 0.6 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 3500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Тип | Нічник |
- Ціна: 899 ₴










