-38%влевовправо
Автомобільний зарядний пристрій для телефона на кермо мотоцикла (USB-зарядка на Мотоцикл) Ldnio 60 W
- Готово до відправки
- Код: C108
1 299 ₴
799 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій для телефона на кермо мотоцикла (USB-зарядка на Мотоцикл) Ldnio 60 W - Спеціально розроблене для мотоцикла, щоб задовольнити потреби в щоденному заряджанні під час їзди. Обладнаний портами USB-C і USB-A сумарною потужністю 60 Вт функція швидкого заряджання. Виготовлений з високоякісного вогнестійкого матеріалу, 9 рівнів захисту, безпечний у використанні.
Рівень водонепроникності IPX6, що дає змогу заряджати в дощовиті дні.
Постачається із зарядним кабелем Type-C to Type-C 30 см.
Характеристики:
- Живлення: DC12-24V 6A Max
- USB-C: 5V-3A,9V-3A,12V-2.5A, 15V-2A,20V-1.5A (30W MAX)
- PPS: 3.3V-11V-3A
- USB-A: 5V-3A,9V-3A,12V-2.5A (30W MAX)
- Сумарна потужність: 60W MAX
- Водонепроникність: IPX6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Потужність | 60 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Довжина кабелю | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 799 ₴










