-33%влевовправо
Нічник у розетку (Дитячий нічник) розумний нічник світильник світлодіодний з автоматичним увімкненням Yeelight Білий (YLYD11YL)
- Готово до відправки
- Код: YLYD11YL
899 ₴
599 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник у розетку (Дитячий нічник) розумний нічник світильник світлодіодний з автоматичним увімкненням Yeelight Білий - створює приємне, м'яке та приємне світло для вашого дому. Завдяки світлодіодному підсвітці, нічник дуже довговічний.
Номінальна потужність становить усього 0,5 Вт, що забезпечує високу енергоефективність.
Колірна температура нічника становить 2500 К, що забезпечує м'яке тепле світло. Світлодіодне світло спрямоване не прямо вперед, а вбік для комфортного перегляду. Завдяки цьому він ідеально впишеться в дитячу кімнату!
Особливості:
- Автоматичне увімкнення і вимкнення: нічник обладнаний вбудованим датчиком освітленості, який автоматично вмикає пристрій у темних умовах і вимикає за достатнього освітлення.
- Енергозбереження: з потужністю всього 0.5 Вт, пристрій споживає мінімальну кількість енергії, що робить його економним у використанні.
- М'яке світло: тепле біле світло (2500K) створює комфортну атмосферу, не подразнюючи очі, що особливо важливо для використання вночі.
- Простота використання: досить просто під'єднати нічник у розетку — він готовий до роботи без додаткових налаштувань або заміни батарей.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 0.5 Вт
- Колірна температура: 2500К ± 300К
- Життєвий цикл: >25000 годин
- Живлення: Мережа 100-240В
- Робочі температури: -10 ± 40°C
- Клас захисту: IP20 (тільки для використання в приміщенні)
- Розмір: 70 х 69 мм
- Вага: 63 ± 5 г
Комплектація
- Нічник Yeelight Plug-In Night Light
- Інструкція користувача
- Заводське картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 2700К |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Напруга живлення | 220 В |
| Довжина шнура | 0 м |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 599 ₴










