Новинка

влевовправо
Автомобільний зарядний пристрій для телефона (АЗУ) USB Hoco Type-C PD 20 W + USB QC 3.0 18 W LED (Z42)
- Немає в наявності
- Код: Z42
499 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій для телефона (АЗУ) USB Hoco Type-C PD 20 W + USB QC 3.0 18 W LED (Z42)
Особливості:
- LED цифровий дисплей показує напругу акумулятора автомобіля, напругу заряджання, зарядний струм
- Вогнетривкий корпус ПК запобігає загорянню, безпечний у використанні
- Два порти, USB-C + USB-A
- Максимальна швидка зарядка 20 Вт
- Маленький корпус, компактний дизайн
- Широка сумісність з мобільними телефонами
Виходи:
- USB-C: 5V/2.4A, 9V/2.22A, 12V/1.67A PD
- USB-A: 3.6-6V/2.4A, 6-9V/2A, 9-12V/1.5A QC/FCP
- Сумарний вихід: 5V/3A
Характеристики:
- Потужність: 20W Max
- Кількість USB: 2 шт.
- Живлення: Прикурювач 12-24V
- Матеріал корпусу: Пластик + Алюмінієвий сплав
- Розміри пристрою: 64 х 29 мм.
- Вага: 25 г.
Комплектація
- Автомобільний зарядний пристрій Hoco 20 W
- USB зарядний кабель
- Заводське кольорове паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 499 ₴










