
влевовправо
USB-кабель для заряджання телефона, для передавання даних Lightning Usams 2.1 A 1 м U-Turn Рожевий (US-SJ097)
- Готово до відправки
- Код: US-SJ097
219 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
USB-кабель для заряджання телефона, для передавання даних Lightning Usams 2.1 A 1 м U-Turn Рожевий (US-SJ097)
Характеристики:
- Довжина: 1 м.
- Сила тока: 2.1А
- Тип роз'єму: iPhone Lightning
- Підтримка швидкого заряджання
- Підтримка передавання даних
Комплектація:
- USB кабель Usams 1m
- Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Тип | Кабель USB |
| Виробник | Usams |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Швидка зарядка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Призначення | Для телефону |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 219 ₴







