-17%влевовправо
Селфі палиця штатив трипод для телефона з пультом 64 см. Bluetooth XO Black (SS09)
- Готово до відправки
- Код: SS09
599 ₴
499 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Селфі палиця штатив трипод для телефона з пультом 64 см. Bluetooth XO Black (SS09) - — це мультифункціональний, простий у використанні пристрій, який допоможе знімати якісний контент на смартфон, спростить його використання для проведення онлайн-стримів або здійснення відеодзвінків.
Характеристики:
- Бездротовий Bluetooth пульт для селфі
- Кількість секцій: 5 шт.
- Матеріал: Пластик + Нержавіюча сталь
- Розмір у розкладеному вигляді: 640 мм.
- Розмір у складеному вигляді: 186 х 47 х 32 мм.
- Розмір упаковки: 205 х 65 х 37 мм.
- Вага: 111 г.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 640 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 186 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Виробник | XO |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.111 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
- Ціна: 499 ₴










