Топ
-20%
-20%влевовправо
Селфі палиця штатив трипод для телефона з пультом 60 см. Bluetooth Hoco Black (K17)
- Готово до відправки
- Код: K17
499 ₴
399 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Селфі палиця штатив трипод для телефона з пультом 60 см. Bluetooth Hoco Black (K17) - Хотіли б ви легко зробити фото чи відео себе без сторонньої допомоги? З цією міцною палицею для селфі Hoco Ви самі собі фотограф.
Особливості:
- Застосування: пряма трансляція на відкритому повітрі та в приміщенні, фотографія, селфі тощо.
- Відстань керування Bluetooth становить до 10 метрів, що дає вам змогу фотографувати самостійно або робити групові фотографії, знявши пульт дистанційного керування.
- У цій моделі використовується конструкція тримача телефона з можливістю повороту на 360 градусов и углом нахилу на 260°, що дає змогу встановити телефон як вертикально, так і горизонтально.
- Палиця виготовлена з алюмінію зі зручною ручкою, що забезпечує зручність використання.
Характеристики:
- Підходить для мобільних телефонів 4.5-7.0 дюймів (ширина затискача: 62-90мм).
- Бездротовий Bluetooth пульт для селфі
- Кількість секцій: 5 шт.
- Матеріал: Пластик + Нержавіюча сталь
- Розмір у розкладеному вигляді: 600 мм.
- Розмір у складеному вигляді: 152 мм.
- Розмір продукту: 152 х 33 х 50 мм.
- Живлення: Змінна батарейка CR1632 (у комплекті)
- Вага: 125 г.
Комплектація:
- Селфи палка Hoco
- Bluetooth пульт
- Заводське подарункове паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 600 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 5 |
| Вага | 0.125 кг |
| Довжина у складеному стані | 152 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴










