Новинка
-50%
-50%влевовправо
Автомобільний зарядний пристрій для телефона (АЗУ) USB Ldnio Type-C PD30W + USB-A QC4+ 30 W Max (C509Q)
- Готово до відправки
- Код: C509Q
699 ₴
349 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій для телефона (АЗУ) USB Ldnio Type-C PD30W + USB-A QC4 30W Max (C506Q)
У комплекті Type-C кабель для заряджання.
Особливості:
- Вогнетривкий корпус ПК запобігає загорянню, безпечний у використанні
- Два порти, USB-C + USB-A
- Максимальна швидка зарядка 30 Вт
- Маленький корпус, компактний дизайн
- Широка сумісність з мобільними телефонами
Виходи:
- USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W Max)
- USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A (30W Max)
- Сумарна потужність: 30 Вт
- Якщо USB-A і USB-C порти працюватимуть одночасно, сумарний вихід буде 5V/5A (25W Max)
Характеристики:
- Потужність: 30W Max
- Кількість USB: 2 шт.
- Живлення: Прикурювач 12-24V
- Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав
- Розміри пристрою:
- Розміри упакування: 140 х 80 х 32 мм.
Комплектація:
- Автомобільний зарядний пристрій Ldnio 30W
- TYPE-C зарядный кабель 1 м.
- Заводське кольорове паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | LDNIO |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 349 ₴










