
влевовправо
Мережевий зарядний пристрій для телефона, ноутбука GaN 140W з дисплеєм на 6 портів + кабель 1.5 метра Ldnio
- Немає в наявності
- Код: A6140C
2 499 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій для телефона, ноутбука GaN 140W з дисплеєм на 6 портів + кабель 1.5 метра Ldnio
Особливості:
- Надшвидкий настільний зарядний пристрій GaN максимальна потужність 140 Вт
- 6 портів USB (3 USB Type-c, 3 USB-A), PD+QC3.0, підтримка основних протоколів швидкого заряджання
- Зі світлодіодним дисплеєм для зображення стану заряджання пристрою
- Широко застосовується для iPhone, Samsung, Huawei, Xiao MI, Vivo тощо.
- Вогнестійкий матеріал, безпечний у використанні
- Чорний текстурований зовнішній вигляд, невеликий портативний корпус
- До комплекту входить один шнур живлення завдовжки 1.5 м
Виходи:
- USB-C1: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/5A 100W(MAX) PPS:3.3-21V/5A
- USB-C2: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/5A 100W(MAX) PPS:3.3-21V/5A
- USB-C3: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/5A 100W(MAX) PPS:3.3-21V/5A
- USB-A1: 4.5V/5A 5V/4.5A 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A 30W(MAX)
- USB-A2: 4.5V/5A 5V/4.5A 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A 30W(MAX)
- USB-A3: 4.5V/5A 5V/4.5A 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A 30W(MAX)
- C2 + C2 + C3 = 65W+45W+30W (140WMax)
- Загальна потужність: 140W Max
Зарядний пристрій:
- Потужність: 140 Вт
- Кількість USB: 6 шт.
- Довжина кабелю електроживлення: 1.5 м.
- Живлення: Мережа 100-240V, 50-60Hz, 1.5A Max
- Розміри: 112 х 90 х 34 мм.
Комплектація
- Зарядний пристрій Ldnio 140W
- Кабель живлення 1.5 м.
- Інструкція користувача
- Заводське кольорове паковання





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Потужність | 140 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 2 499 ₴










