-27%влевовправо
Нічник настільний акумуляторний силіконовий світлодіодний з регулюванням яскравості світильник різнобарвний RGB Ldnio
- Готово до відправки
- Код: Y4
1 499 ₴
1 099 ₴
+380 (93) 835-52-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник настільний акумуляторний силіконовий світлодіодний з регулюванням яскравості світильник різнобарвний RGB Ldnio - стильне освітлення для дому та офісу. Яскраві RGB-ефекти, тривалий автономний час і компактний дизайн створюють затишок і комфорт на будь-якому робочому столі. Легко керується, заряджається від USB і готовий до будь-якого завдання: від ранкового макіяжу до вечірніх нотаток і читання.
Особливості:
- Вбудований акумулятор. Обладнаний акумулятором ємністю 3600 мА·год, що забезпечує тривалий час роботи та можливість носити із собою.
- Низький рівень енерговитрат — загальна максимальна потужність 3W і потужність кожного світлодіода 0.25W.
- Чотири рівні яскравості. Налаштуйте яскравість на свій смак, що підходить для різних сценаріїв. Без мерехтіння. Без синього світла.
- Режими м'якого білого світла та RGB — розслаблювальний динамічний ефект плавної зміни кольорів за циклічною схемою [R-RG-GB-B-G-BR-R].
- Багаторівнева система захисту від перезаряджання, перерозряджання, короткого замикання, стрибків за струмом та напругою.
- Водонепроникний сенсорний перемикач
- Нековзні силіконові ніжки
- Вхідний порт USB-C
Характеристики:
- Ємність акумулятора: 3600mAh/3.7V/13.32Wh
- Потужність нічника: 3W Max (0.25W*16 шт.)
- Матеріали: ABS+PC+Силикон
- USB-C Вхід для заряджання
Комплектація
- Нічник Ldnio
- Кабель USB-A to USB-C
- Заводське кольорове картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 3500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 3 Вт |
- Ціна: 1 099 ₴










